ترانسمیترهای فشار قلمی (Pressure Transmitter)

ترانسمیترهای فشار قلمی برای مصارف عمومی در اندازه‌گیری فشار به کار گرفته می‌شوند مانند اندازه‌گیری فشار در سیستم‌های هیدرولیک و پنوماتیک، اندازه‌گیری فشار در مخازن و غیره. برای سفارش انواع ترانسدیوسرها و ترانسمیترهای قلمی با ما تماس بگیرید.

استانداردهای کمپرسور

این نوشتار به معرفی استانداردهای پرکاربرد در مراحل طراحی، ساخت، تست و راه‌اندازی انواع کمپرسورها می‌پردازد.

استانداردهای ولو

در این نوشتار، استانداردهای انواع ولوها و شیرآلات معرفی می‌شود.

شیر کروی یا گلوب ولو (Globe Valve)

این گروه توانایی تأمین انواع شیرهای کروی (گلوب ولو) مطابق استاندارد BS 5352 و ISO 15761 در سازهای 2 تا 20 اینچ با برندهای نیپون و اوریون را دارد. برای سفارش انواع گلوب ولو و شیرآلات صنعتی با ما تماس بگیرید.

جنرال الکتریک (GE)

نام:  General Electric (به اختصار: GE)
کشور: آمریکا
محصولات: صنایع وابسته به هواپیما، تجهیزات الکترونیکی، تجهیزات اندازه‌گیری ارتعاشات، توربین‌های گازی، لوکوموتیو، توربین‌های بادی، وسایل تصویربرداری پزشکی، موتورهای الکتریکی، تجهیزات نورپردازی، لوازم خانگی و ...

کمپرسورهای سانتریفیوژ (شعاعی)

کمپرسورهای سانتریفیوژ (شعاعی) در انواع تک‌طبقه، چند طبقه، گیربکسی و ... ساخته می‌شود. کارشناسان این گروه با تجربه‌ی چندین‌ساله در زمینه‌ی ساخت و تست انواع این کمپرسورها، توانایی انواع مشاوره‌های تخصصی در زمینه‌ی ساخت، تست و تأمین این نوع کمپرسورها را دارند.

اهمیت تست کسکید در توربوماشین‌ها (+سفارش طراحی و ساخت تونل باد کسکید)

برای آشنایی با جریان درون توربوماشین‌ها می‌توان از مدل‌های ساده‌ شروع کرد و کم‌کم مدل‌ها را پیچیده‌تر کرد. این مدل‌ها از یک کانال ساده شروع می‌شود و کسکید (Cascade) ردیفی ساده را دربر می‌گیرد و به مدل‌های پیچیده‌تر کسکیدهای دایروی ثابت و چرخان می‌رسد.

به‌کارگیری توربین گاز در کاربردهای هیبریدی

در عمل پیل‌های سوختی اکسید جامد می‌توانند در حالت ساده و یا در شکل‌های پیچیده در سیکل‌های دوگانه قرار گیرند. این امکان وجود دارد که بتوان گازهای خروجی از آند و کاتد را بازیافت کرد و دوباره به پیل فرستاد. با این طرح می‌توان از سوخت ورودی به پیل استفاده بیشتری کرد و راندمان را بهبود بخشید.

سوابق

گروه انرژایکس در سال‌های گذشته یکی از تامین‌کننده‌گان کالاهای مصرفی و خاص صنعت نفت، گاز و پتروشیمی بوده است. کارشناسان این گروه سال‌ها در شرکت‌های مرتبط با این حوزه در سطوح مختلف فعالیت داشته‌اند و به‌واسطه‌ی این فعالیت‌ها، آشنایی کامل به پروژه‌های صنعتی و نیازهای این حوزه دارند.

تماس با ما

جهت خرید کالای صنعتی مورد نیاز با دادن مشخصات تجهیز و یا کد فنی آن از روش‌های زیر ارتباط برقرار کرده و یا فایل درخواست را در بخش بارگذاری فایل استعلام ارسال فرمایید.

درباره ما

گروه انرژایکس در سال‌های گذشته یکی از تامین‌کننده‌گان کالاهای مصرفی و خاص صنعت نفت، گاز، پتروشیمی و نیروگاهی بوده است. کارشناسان این گروه سال‌ها در شرکت‌های مرتبط با این حوزه در سطوح مختلف فعالیت داشته‌اند و به‌واسطه‌ی این فعالیت‌ها، آشنایی کامل به پروژه‌های صنعتی و نیازهای این حوزه دارند.

قیمت دلار سفارش آنلاین: 4,966 تومان
به روز رسانی: 27 مرداد ماه 1398
انرژایکس
سفارش آنلاین ترموکوپل و pt100
فروش ویژه انواع کابل‌های BLF ایتالیا: کابل جبران ترموکوپل، نسوز و ...
تأمین کمپرسورهای هودن (Howden)