تماس با ما

روش‌های ارتباطی در ادامه معرفی شده است.

تاریخ ویرایش: 12 شهریور ماه 1398

 

روش‌های ارتباطی:

 

بارگذاری آنلاین درخواست:

(این روش توصیه می‌شود)

(اینجا را کلیک کنید)

 

ایمیل:

info@energx.ir

 


یادداشت: از تاریخ 1 تیر 95 تمام درخواست‌های استعلام از طریق روشهای فوق انجام می‌شود. در صورت توانایی تامین کالا و یا انجام پروژه، کارشناسان ما ظرف 24 ساعت با شما تماس خواهند گرفت.

 

ضوابط و شرایط استعلام قیمت از انرژایکس:

1- این شرکت در بسیاری از موارد، سازنده نبوده و تامین کننده می باشد، بنابراین، ارائه پیشنهاد قیمت منوط به استعلام از سازنده مربوطه و مشروط به دریافت پاسخ از وی می باشد.

2- استعلام قیمت فقط از مصرف کننده نهایی کالا (End User) و یا پیمانکاران EPC پروژه ها (با ارائه اسناد مثبته) پذیرفته می شود.

3- از ارائه پاسخ به استعلام های مناقصه گران (برای شرکت در مناقصه) معذوریم. (به استثناء شرکت هایی که قبلا خریدی از ما انجام داده اند).

4- به دلیل عدم موجودی کالا و تامین به صورت سفارشی و با در نظر گرفتن هزینه های ثابت هر سفارش، این شرکت از ارائه قیمت در خصوص استعلام های با حجم قیمتی (یا بودجه برآوردی) کمتر از هزار دلار (حدود 50,000,000 ریال) معذور است.

5- استعلام قیمت فقط از اشخاص حقوقی (فعال) پذیرفته شده و به استعلام های دریافتی از سوی اشخاص حقیقی پاسخ داده نخواهد شد.

6- جهت کاهش مصرف غیر ضروری کاغذ و در راستای حفظ محیط زیست این شرکت تمایل دارد که استعلام ها و مکاتبات از طریق پست الکترونیکی و در موارد معدود و اجتناب ناپذیر به وسیله نمابر انجام گیرد. (لطفا استعلام بر روی سربرگ شرکت با مهر و امضا اسکن و از طریق ایمیل ترجیحا شرکتی ارسال گردد.)


واژه‌های کلیدی :
قیمت دلار سفارش آنلاین: 4,966 تومان
به روز رسانی: 21 فروردین ماه 1399
انرژایکس
سفارش آنلاین ترموکوپل و pt100
فروش ویژه انواع کابل‌های BLF ایتالیا: کابل جبران ترموکوپل، نسوز و ...
تأمین کمپرسورهای هودن (Howden)